Immobilis to:

Immobilis Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o. działa na bydgoskim rynku nieruchomości od 2009 roku. Prowadzimy działalność w zakresie administrowania podległymi nam budynkami.

Nasz zespół tworzą licencjonowani zarządcy nieruchomości, księgowi, prawnicy. Współpracujemy z profesjonalnymi i sprawdzonymi firmami w zakresie utrzymania czystości, konserwacji budynków i urządzeń oraz ich ochrony. Gwarantujemy usunięcie awarii i usterek w możliwie najkrótszym terminie.

Naszym celem jest spełnienie wysokich oczekiwań klientów: dbanie o stan powierzonych budynków i utrzymanie satysfakcjonującego poziomu kosztów ich utrzymania. Zawsze bierzemy pod uwagę sugestie i uwagi mieszkańców.

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla deweloperów. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, warunki współpracy negocjujemy indywidualnie.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Focha 12 w Bydgoszczy, od godziny 08:30 do 16:00, . Telefon kontaktowy 52 322 15 11.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą zaufane osoby, które w większości są z nami związane od wielu lat. Są oni nie tylko dobrymi pracownikami, ale też fantastycznymi ludźmi. Każdy z nich to osobna, ciekawa historia.
Są to osoby z pasją, zaangażowaniem, pewne siebie i naprawdę dobre w tym co robią. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.