Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 1 lipca Immobilis Nieruchomości Sp. z o.o. zajmuje się wyłącznie zarządzaniem oraz administrowania podległymi budynkami. Serdecznie dziękujemy Kolegom z pośrednictwa za wieloletnią współpracę i życzymy kolejnych sukcesów na rynku nieruchomości. Za zaufanie dziękujemy również Klientom.

Immobilis to:

Immobilis Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o. działa na bydgoskim rynku od 2009 roku. Prowadzimy działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarządzania oraz administrowania podległymi nam budynkami.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to nie tylko kupno, [sprzedaż] (http://www.immobilis.nieruchomosci.pl/sprzedaj/) i wynajem. Nasze usługi poszerzyliśmy o doradztwo prawne i finansowe. Zapewniamy także pomoc w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości. Wiele atrakcyjnych ofert znajdziecie Państwo tylko u nas. Do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny.

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, bo ich zadowolenie jest dla nas powodem do zawodowej i osobistej satysfakcji. Korzystamy zarówno ze sprawdzonych, tradycyjnych, jak i nowoczesnych form promocji nieruchomości. Jesteśmy skuteczni. Można to sprawdzić!

Zapraszamy na kawę do naszego biura nieruchomości przy ulicy Focha 12 w Bydgoszczy. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 52 322 55 44.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą zaufane osoby, które w większości są z nami związane od wielu lat. Są oni nie tylko dobrymi pracownikami, ale też fantastycznymi ludźmi. Każdy z nich to osobna, ciekawa historia.
Są to osoby z pasją, zaangażowaniem, pewne siebie i naprawdę dobre w tym co robią. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.
Kariera

Stawiamy na nieustanny rozwój. Dlatego pragniemy zapraszać do współpracy coraz to nowych, ciekawych ludzi. Jeśli więc chcesz zasilić szeregi naszego zespołu, wypełnij poniższy formularz, załączając CV. Każdej aplikacji poświęcamy czas i uwagę. Jeśli okaże się, że do nas pasujesz, z chęcią zaprosimy Cię na spotkanie.

Imię i nazwisko
Telefon lub e-mail:
CV
List motywacyjny