Moderator to:

Immobilis Obsługa Nieruchomości spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2012 roku, jako kontynuacja rozpoczętej w 1993 roku działalności jednego z udziałowców. W tym czasie pomogliśmy sprzedać i kupić tysiące nieruchomości.

W miarę upływu lat sukcesywnie poszerzaliśmy gamę naszych usług. Obecnie pomagamy nie tylko w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Wspieramy także naszych klientów na gruncie finansowym, oferując fachowe doradztwo w zakresie kredytowania zakupów.

Nie podążamy utartymi szlakami, do każdej transakcji podchodzimy w sposób indywidualny. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby kupujących, wiemy bowiem, że dobrze przeprowadzony zakup generuje polecenia. Sprzedającym podpowiadamy jak przygotować nieruchomość przed wprowadzeniem jej na rynek, co robić podczas prezentacji, w jaki sposób podkreślić jej atuty itp. Nie zapominając o podstawowych metodach, proponujemy także nowe formy promocji. Wszystko po to, by być jak najbardziej skutecznymi.

Schlebia nam Wasze zaufanie, dlatego mamy zamiar dalej pracować z pełnym zaangażowaniem. Jeśli więc chcecie kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomości - po prostu przyjdźcie do nas na kawę.
Czekamy na Was w naszej placówce przy ulicy Focha 12 w Bydgoszczy. Możecie też umówić się wcześniej telefonicznie pod numerem 52 322 55 44.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą zaufane osoby, które w większości są z nami związane od wielu lat. Są oni nie tylko dobrymi pracownikami, ale też fantastycznymi ludźmi. Każdy z nich to osobna, ciekawa historia.
Są to osoby z pasją, zaangażowaniem, pewne siebie i naprawdę dobre w tym co robią. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

Kariera

Stawiamy na nieustanny rozwój. Dlatego pragniemy zapraszać do współpracy coraz to nowych, ciekawych ludzi. Jeśli więc chcesz zasilić szeregi naszego zespołu, wypełnij poniższy formularz, załączając CV. Każdej aplikacji poświęcamy czas i uwagę. Jeśli okaże się, że do nas pasujesz, z chęcią zaprosimy Cię na spotkanie.

Imię i nazwisko
Telefon lub e-mail:
CV
List motywacyjny