Nasi doradcy finansowi czekają na Twój telefon 796 909 909

Kredyt hipoteczny

Kredyt mieszkaniowy to kredyt zabezpieczony hipoteką na nieruchomości klienta. Przeznaczony jest na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych. To idealna alternatywa dla osób których nie stać na jednorazowy zakup mieszkania czy domu. Umożliwia rozłożenie kosztów kupna nawet na 30 lat z możliwością wcześniejszej spłaty.

Przy jego pomocy możemy:

 • kupić dom, mieszkanie lub działkę budowlaną,
 • wykupić mieszkanie lokatorskie lub spółdzielcze na własność,
 • przeprowadzić remont lub prace wykończeniowe,
 • zbudować, rozbudować lub zmodernizować dom,
 • spłacić zaciągnięty wcześniej, droższy kredyt mieszkaniowy (istnieje możliwość uzyskania dodatkowej gotówki).

Pożyczka hipoteczna to produkt podobny do kredytu hipotecznego (mieszkaniowego), z tą różnicą, że nie musi być przeznaczony na cel mieszkaniowy. Pożyczkę zabezpieczoną wpisem w księdze wieczystej nieruchomości można wykorzystać na dowolny cel i jest to propozycja dla osób, dla których ważne jest, aby pozyskanie dużych środków łączyło się z niskim oprocentowaniem i długim okresem spłaty. Udzielana nawet na 40 lat.

Kredyt konsolidacyjny to kredyt zabezpieczany wpisem w księdze wieczystej nieruchomości, którego celem jest połączenie kilku zobowiązań finansowych, obniżenie oprocentowania, wartości raty i wydłużenie spłaty w czasie. Kredytem konsolidacyjnym można sfinansować:

 • spłatę kredytów: mieszkaniowych, samochodowych, gotówkowych, ratalnych,
 • spłatę debetów, zadłużeń na kartach kredytowych, itp.,
 • dodatkowo część kredytu można przeznaczyć na cel dowolny.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest udzielany na dowolny cel. Jego zaletą jest możliwość uzyskania kredytu w ciągu 1-3 dni roboczych i spłaty w okresie od 3 miesięcy aż do 12 lat. Banki umożliwiają przedterminowy zwrot zobowiązania bez dodatkowych kosztów. Produkt ten jest idealny dla osób, które potrzebują gotówki bez zbędnych formalności i w krótkim czasie.

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest dla osób spłacających kilka kredytów jednocześnie. Mając np.: kredyt gotówkowy, samochodowy, a do tego kartę kredytową w różnych bankach, w każdym musisz płacić osobno ratę i koszty obsługi kredytowej, tracąc swój czas i pieniądze.* Kredyt konsolidacyjny* pozwoli spłacić wszystkie Twoje zobowiązania jedną, a do tego niższą ratą. Korzyści z kredytu konsolidacyjnego:

 • obniżenie wartości miesięcznej raty,
 • obniżenie kosztów obsługi kredytów,
 • wydłużenie okresu kredytowania,
 • oszczędność na odsetkach kredytu,
 • oszczędność czasu.

Kredyt samochodowy – dzięki takiemu kredytowi możemy sobie pozwolić na spełnienie marzeń naszych lub bliskich nam osób o własnych czterech kółkach, a dodatkowo jest niżej oprocentowany niż kredyt gotówkowy. Kredyt ten możesz przeznaczyć na zakup auta nowego lub używanego. Kredytem tym można sfinansować zakup wszystkich aut osobowych, ciężarowych, ciągników, statków wodnych, motocykli i skuterów. Istnieje również możliwość refinansowania na korzystniejszych warunkach zakupu skredytowanego w innym banku. Okres kredytowania może wynosić nawet 120 miesięcy, z możliwością wcześniejszej spłaty.

Kredyt dla firm

Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest dla firm na finansowanie inwestycji związanych z rozwijaniem istniejącej lub planowanej działalności. Wybrane banki pomagają przedsiębiorcom z pomysłami realizować odważne projekty, oferując nawet 80% środków potrzebnych na start nowego przedsięwzięcia. Wydając decyzję banki analizują nie tylko historię finansową firmy, ale również biznes-plany, prognozy i podpisane kontrakty. Zabezpieczeniem tego kredytu jest najczęściej hipoteka na nieruchomości należącej do firmy lub osoby trzeciej, ale również może to być poręczenie innego przedsiębiorstwa. Istnieje ponadto możliwość refinansowania zakupionych środków trwałych, jednakże maksymalnie do trzech miesięcy od daty zakupu.

Kredyt obrotowy/limit odnawialny przeznaczone są na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, np. na zakup towarów lub surowców. Stanowi praktyczne rozwiązanie dla firm, które sezonowo zwiększają moce produkcyjne lub zatrudnienie. Może być także zabezpieczeniem płynności podmiotów działających w sektorach, w których pojawiają się zatory płatnicze.

Leasing to popularna forma wynajmu maszyn, urządzeń, a najczęściej pojazdów, niezbędnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej. W wybranych sytuacjach możliwy jest także leasing nieruchomości. Nie dość, że łatwy i szybki w uzyskaniu, leasing stanowi także korzystną opcję ze względu na rozwiązania podatkowe.

Kalkulator

Kwota kredytu ( PLN )
Wartość nieruchomości ( PLN )
Okres kredytowania
Typ okresu
Stopa oprocentowania ( % )
Dochód miesięczny ( PLN )
Obciążenie miesięczne ( PLN )
Kwota kredytu (PLN)
Okres kredytowania
Typ okresu
Stopa oprocentowania ( % )
* Informacje obliczone przez kalkulator są wartościami przybliżonymi i nie stanowią oferty kredytowej.