Apartamenty dla konesera

Zamoyskiego 4 to piękna, odrestaurowana kamienica z 1906 roku. Obiekt poddano kompleksowej renowacji. W całym budynku całkowicie wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne i grzewcze. Kamienica posiada również własną sieć teleinformatyczną oraz windę, która znacząco wpływa na komfort mieszkańców.

Głównym celem inwestycji było zachowanie wyjątkowego charakteru tej eklektycznej kamienicy. Dlatego szczególny nacisk położono na zachowanie historycznej klatki schodowej
i ornamentów. Wszystkie mieszkania zostały objęte kapitalnym remontem, mają one od 23 do 97 m2, część z nich jest dwupoziomowa. Większość wyposażona jest w balkony lub loggie. Efektowne drzwi wejściowe do mieszkań nawiązujące do pierwowzoru, spełniają dzisiejsze wymagania. Całkowicie wymieniona została także stolarka okienna.

Zamoyskiego 4 to miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i komfort mieszkania w ekskluzywnej części miasta. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest bliskość szkół, parku, filharmonii, teatru, sklepów i przychodni.

Zamoyskiego 4 to po prostu idealne miejsce do życia.

W naszej ofercie znajdzie Państwo wiele innych propozycji atrakcyjnych mieszkań w kamienicach.


Brak powiązanych ofert