Małe zainteresowanie

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, od wygórowanej ceny, po niewystarczającą promocję. Dlatego warto zaufać specjalistom takim jak my, którzy dysponują ogromnym doświadczeniem w branży i wiedzą jak dotrzeć do potencjalnych nabywców.

Twoja nieruchomość wzbudza zainteresowanie, a mimo to, nadal nie została sprzedana?

Istnieje ryzyko, że prezentujesz nieruchomość w niewłaściwy sposób. A może masz problem z podkreśleniem jej atutów? Jesteśmy od tego, by pomóc znaleźć przyczynę niepowodzeń i zaproponować alternatywne, skuteczne rozwiązanie.

Klienci proponują zbyt niską cenę

Wiesz, że podobne mieszkania w okolicy sprzedają się w znacznie wyższych cenach, a mimo to, Ciebie każdy namawia na jej obniżenie? Jeśli tak, warto zaufać w tym wypadku specjaliście, który świetnie opanował techniki negocjacyjne i potrafi zadbać o Twoje interesy.

Nie eksperymentuj!

Sprzedaj nieruchomość ze specjalistą!

Bez wyłączności

Sprzedajesz z 20 biurami nieruchomości? Masz pewność, że w każdym z nich Twoja oferta będzie wyeksponowana w sposób atrakcyjny i jednolity?

Czy potrafisz określić, kto tak naprawdę opiekuje się Twoją ofertą i odpowiada za jej promocję? Czy możesz pozwolić sobie na powierzenie sprzedaży agentowi i udanie się, np. na urlop?

Czy zdajesz sobie sprawę, że niesprecyzowanie lokalizacji może znacząco wydłużyć czas sprzedaży Twojej nieruchomości?

Czy wiesz, że sprzedaż na umowie bez wyłączności zwiększa ryzyko wywierania presji na obniżenie ceny nieruchomości?

Z wyłącznością

Masz wpływ na to w jaki sposób zostanie zaprezentowana Twoja nieruchomość. Minimalizujesz ryzyko, że Twoja oferta będzie się powielać w różnych, mylących wersjach.

Masz pewność, że sprzedażą Twojej nieruchomości kieruje jeden agent, którego dobrze poznałeś. Dzięki temu możesz powierzyć klucze zaufanej osobie, która zajmie się prezentacjami pod Twoją nieobecność.

Biuro chętnie uściśli w ogłoszeniu Twój adres, dzięki czemu zostanie podkreślona atrakcyjność lokalizacji, w której znajduje się Twoje mieszkanie.

Zmniejsza się możliwość negocjacji ceny, gdyż wszystkie oferty kupna trafiają do jednego agenta i to Ty wybierasz najatrakcyjniejszą z nich!

Jesteś pewny…

…że sprzedając z wieloma biurami uzyskasz taki sam efekt, jak w przypadku współpracy wyłącznie z jednym biurem?

Nie doprowadź do rozproszenia odpowiedzialności, oddając swoje mieszkanie pod opiekę 20 biur nieruchomości. Najwięcej korzyści przyniesie Ci opieka jednego, ale rzetelnego profesjonalisty. Twoja oferta i tak pojawi się w portfelu wszystkich agencji z całego miasta. Nie musisz się martwić, że umowa na wyłączność ograniczy zasięg Twojej oferty!